دانشجویانی که ادعا دارند تکالیف فرستاده اند ولی تکلیفی از آنها به سایت نرسیده است.

برای آن دسته از دانشجویانی که ادعا دارند تکالیف فرستاده اند ولی تکلیفی از آنها در سایت نمی باشد لطفاً توجه نمایند به دو دلیل با نظر آنها مخالفیم:

1- بعد از ارسال هر تکلیف، سایت یکی از دو پیام زیر را می داد که در آن ها نوشته شده " اگر بعد از بیست دقیقه ایمیل تایید برای شما ارسال نگردید دوباره تکلیف را بفرستید!!! "

یا یا یا یا یا یا 

 

پس باید ایمیل خودتان را جهت اطمینان از ارسال موفقیت آمیز تکالیف چک می کردید!!!!!!!!!! اگر براتون ایمیل نرسیده بود دوباره باید می فرستادید تا ایمیل تایید برای شما بیاید. ( البته در این میان دانشجویان بی دقتی بودند که بعد از یک دقیقه از ارسال، دوباره تکلیف فرستاده اند و گاها تا 20 بار تکرار نموده اند)

 

2: سه دفعه متناوب لیست تکالیف دریافت شده شما در سایت قرار گرفته و به روز رسانی شده است و از شما درخواست گردید اگر در لیست برای شما علامت ارسال تکالیف زده نشده است دوباره تکالیف را بفرستید. حتی در به روز رسانی نهایی اعلام کردیم ه هر چه سریعتر مشخصات خودتان را به شماره 09981442343 واتساپ نمایید.( تصویر زیر)

 

 

پس وقتی که به هیچ یک از موارد بالا توجهی نکرده اید و بی تفاوت بوده اید و با وجود فارسی بودن پیام ها اصلا دقت ننموده اید چه انتظاری دارید؟

استرس شما، نداشتن اینترنت ، دادن به دوست برای ارسال، بدبختی و مشغله و متاهل بودن و شاغل بودن 24 ساعته، توجیهی برای عدم دقت در ارسال تکالیف نمی باشد و قصور متوجه شخص شما می باشد و برای شما غیبت درج خواهد شد. همانطور که نرسیدن به جلسه امتحان در شرایط حضوری و همچنین اشتباه تکمیل نمودن پاسخنامه فقط به خود شما مربوط می باشد لذا دقیقاً در این مورد نیز قصور متوجه شما می باشد و بنده هیچ گونه تقصیری در این راستا نداشته و برای این دانشجویان غیبت درج خواهد شد.


این بخش اختصاص دارد به مدیران.

بازگشت


کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 234
  • 0