ارسال تکالیف میان ترم

ضمن آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان عزیز، جهت ارسال فعالیت های میان ترم یک فرم طراحی شده که تنها از طریق این فرم فعالیت های میان ترم دانشجویانی را که بادکتر جهان آرا درس دارند، خواهیم گرفت. توجه داشته باشید حداکثر تا مورخ 99/9/30 نسبت به ارسال فعالیت های میان ترم تنها از طریق این فرم اقدام نمایید. توجه داشته باشید تنها از طریق این فرم فعالیت خود را برای دکتر جهان آرا ارسال کنید. در صورت عدم موفقیت در ارسال فرم و یا مشکلات سایت ، مجدداً بعد از یک ساعت دوباره وارد فرم برای ارسال تکالیف شوید. مجدداً تاکید می شود تنها به اصلاح تکالیفی که از طریق این فرم ارسال می شوند اقدام خواهد شد . متاسفانه تعدادی از دانشجویان علی رغم تذکر صد باره در کلاس و کانال و این سایت مبنی بر عدم ارسال تکالیف تا اعلام زمان ارسال، باز هم به تلگرام و واتساپ و ایمیل بنده تکالیف را ارسال نموده اند که نه تنها تکالیف ارسالی مورد بررسی قرار نگرفته اند بلکه عدم رعایت دستورالعمل ارسال تکالیف نیز پیگیری و مد نظر خواهد بود. ضمناً این فرم تنها مخصوص ارسال تکالیف مربوط به دروس دکتر جهان آرا می باشد.

تا مورخ 99/9/7 فیلم آموزشی نحوه ارسال فعالیت میان ترم برای آن دسته از دانشجویانی که با نحوه ارسال مشکل دارند در همین سایت قرا داده می شود.

 

توجه :

تاکید می شود تکالیف بر روی صفحه کاغذی ( کاغذ دفتر یا ... فرقی ندارد) نوشته شود و بر روی قسمت بالای کلیه صفحات( تک تک صفحات) نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، عنوان درس و شماره تکلیف و مرکز دانشگاهی نوشته شود سپس از صفحات با گوشی عکس گرفته شود. ( اگر تا تاریخ 99/9/3 فرستاده ای و تنها این مورد را رعایت نکرده ای لازم به ارسال مجدد نمی باشد و قابل قبول است).

تاکید می شود ابتدا از کلیه صفحات تکلیف یک درس عکس گرفته شود سپس اقدام به تکمیل فرم ارسال نمایید.

اگر تکلیف یک درس 8 صفحه باشد بعد از عکس گرفتن وارد صفحه ارسال تکلیف شوید بعد از تکمیل قسمت مشخصات دانشجو، گزینه "پیوست فایل تکالیف" را کلیک کنید در کادر باز شده یکجا و هم زمان کلیه عکس های مربوط به تکلیف را (8 صفحه مثال زده شده را) انتخاب نمایید. بعد از انتخاب عکسها بر روی گزینه " پیوست تکالیف درس" تعداد عکس های پیوست شده (مثلاً8) نوشته می شود و سپس ارسال نهایی را بزنید.

توجه کنید لازم نیست تکالیف پی دی اف شوند اما اگر " پی دی اف " هم بفرستید قابل قبول می باشد.

تاکید می شود عکس و فایل های شما تنها به صورت لاتین ( فقط حروف انگلیسی )نام گذاری شود.

تاکید می شود حجم فایل های شما کم باشد.

تاکید می شود فرم را دقیق تکمیل نمایید این فرم حداقل با 50 مدل گوشی تست شده است.

از تماس تلفنی و پیام شخصی به بنده خودداری فرمایید آنچه لازم است در سایت توضیح داده شده است.

تنها از طریق یکی از فرم های زیر  تکالیف را ارسال کنید ( کسانی که ایمیل یاهو دارند بهتر است از فرم شماره 1 و کسانی که ایمیل جی میل دارند از فرم شماره 2 اقدام نمایند:

ورود به صفحه فرم شماره 1، ارسال تکالیف میان ترم ( کلیک کنید )

 

ورود به صفحه فرم شماره 2، ارسال تکالیف میان ترم ( کلیک کنید)( فقط کسانی که ایمیل جی میل دارند از این فرم ارسال کنند)

 
کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 5539
  • 0