در ارتباط با گروه همفکران ( متقلبان )

متاسفانه در سه امتحان اخیر تعدادی از افراد به ظاهر دانشجو، اقدام به تشکیل گروه های تقلب تحت عنوان هفکران نموده که به نوعی توهین به فکر و شعور دانشجویی نموده اند.

آنچه بیشتر جای تاسف دارد حضور یک سری از دانشجویان در این گروه ها برای دستیابی به پاسخ صحیح سوالات می باشد. بنده شخصاً و ناچاراً در این گروه های تلگرامی و واتساپی با شماره فرعی وارد شده و شاهد فعالیت تک تک دانشجویان و رساندن پاسخ و درخواست های آنها از یکدیگر بوده ام که واقعا جای تاسف دارد. در این میان با همکاری سه تن از  دوستانم حداقل 400 اسکرین شات گرفته ایم که به عنوان سند موجود می باشند .  بیشتر دانشجویان در گروه به جای سایت اورسان حضور داشتند و تا ساعت 9 سایت اورسان را باز نمی نمودند با توجه به اینکه 90درصد دانشجویان با شماره های فرعی وارد شده بودند و تعدادی از آنها هم توسط خود دوستانشان شناسایی شدند و در حال شناسایی تمامی دانشجویان متقلب هستیم و نمره ای که سیستم اورسان به چنین دانشجویانی اعلام نموده نمره ملاک برای ثبت در سیستم گلستان نبوده و متناسب یا فعالیت دانشجو در گروه از ایشان نمره کسر خواهد شد و در صورت اعتراض امتحان شفاهی آنلاین اخذ خواهد شد.

با توجه به شرایط پیش آمده تحت هیچ شرایطی به نمره ای که سیستم اورسان به شما اعلام نموده دل خوش نکنید و در صورت لزوم از تک تک دانشجویان آزمون شفاهی آنلاین گرفته خواهد شد . 

بسیار متاسفم برای افرادی که مدیریت این گروه ها را بر عهده گرفته و غافل از اینکه چه جنایتی در راستای علم و دانش دانشجویان مرتکب می شوند به فعالیت خودشان در این مدت ادامه داده اند مطمئن باشند که به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد تا ضمن نمره 25% یک ترم هم محروم شوند. 

کرونا وجود دارد و بهانه ای شده برای  امتحانات غیر حضوری . اما اگر دانشجو در منزل از روی کتاب سوالات را جواب بدهد بسیار بهتر از این است که شخصی کل پاسخ ها را در اختیارش قرار دهد و در عرض یک ربع نمره عالی بگیرد زیرا بررسی نمودن و پیدا نمودن جواب  سوال از روی کتاب جنبه یادگیری را دارد اما واقعاً در اختیار قرار دادن کلیه پاسخ سوالات به یک دانشجو در واقع خیانت به آینده آن می باشد...

 
کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 203
  • 0