در ارتباط با شیوه نمره گذاری چند درس

با توجه به اینکه بنده شخصاً در گروه های به اصطلاح همفکری تقلبی که توسط چند شخص ایجاد شده بودند حضور مستمر و فعال داشتم و اسکرین شات های زیادی نیز از فعالیت این افراد موجود می باشد متاسفانه افرادی در قالب مدیر این گروه ها علاوه بر خیانت به دانشجویان موجب اختلال در روند نمره گذاری دروس بنده نیز شده که به کمیته انضباطی معرفی شده اند. اما از آنجا که در دنیای فناوری هیچ گونه فعالیتی پنهان نمی ماند و هر گونه ورود و خروج دانشجو به سیستم اورسان به صورت لحظه ای ثبت شده است با مراجعه به فایل نحوه حضور دانشجو در امتحان، مشخص گردید که دانشجویانی هستند در عرض 2 دقیقه به جوابگویی سوالات اقدام نموده و از نمره 12 تقریباً 11.5 گرفته اند . برای هیچ آدم عاقلی قابل توجیه نیست که یک دانشجو در عرض 2 دقیقه بتواند به 24 سوال تستی مفهومی که از روی نمونه سوال نیز طرح نشده باشند جواب بدهد!!!!!!! بنده شخصاً در گروه ها مشاهده می نمودم که لیست گزینه های درست در گروه قرار داده می شد و دانشجو فقط گزینه های درست را از گروه می گرفت و فوری وارد سایت اورسان می شد و بدون اینکه حتی صورت سوالات را بخواند فقط فقط دنبال گزینه ها بود گزینه درست را مطابق آنچه در گروه اعلام شده بود، می زد!!!!! حتی برای بعضی از امتحانات بنده یک سری دانشجو پیش قدم می شدند و گزینه های اعلام شده در گروه را فوری وارد سایت اورسان می کردند وقتی که می دیدند نمره آنها 10 شده فوراً در گروه اعلام می کردند که جواب ها باز بینی بشود و بقیه دانشجویان با بازبینی دوباره گزینه ها بتوانند نمره بیشتری بگیرند سری دوم نیز با وارد نمودن پاسخ ها به سایت اورسان می دیدند که 11 گرفتند و فوری آنها نیز اعلام می نودند که پاسخ 2 گزینه اشتباه بوده و بازبینی کنند خلاصه این روند ادامه داشت یک سری که واقعاً طمع کار بودند منتظر می موندند تا همه در سیستم اورسان پاسخ ها را وارد کنند و نمره 12 بگیرند ولی وقتی که می خواستند خودشان وارد سیستم اورسان بشوند سیستم اجازه ورود به آنها را نمی داد و غیبت می خوردند جالب اینجاست همین دانشجویان بعد از اتمام امتحان درخواست می کردند که دو دقیقه سیستم را باز کنیم تا بتواند سوالات را جواب بدهند!!!!!!!!!!!!!!! دانشجویی که ساعت 8 تا 10 امتحان دارد و در این فاصله وارد سیستم اورسان نشده و اطلاع هم نداده یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به تقلب دانشجویان بنده شخصاً بر اساس زمان در دست داشتن دانشجو 8 نمره را اختصاص می دهم یعنی دانشجویی که در عرض دو دقیقه 11 گرفته کمترین نمره را به ایشان اختصاص می دهم حداکثر 12 از بیست.... دانشجویی که از دقایق اول امتحان در سیستم حضور داشته و 40 دقیقه مشغول جوابگویی بوده ولی نمره آن 5 شده مطمئن باشد که از 8 نمره به ایشان حداقل 7 نمره اختصاص داده می شود و نره ایشان از بیست 12 می شود.

سیستم اورسان برای اولین ورود،  لحظه اول ورود به سیستم اورسان را ثبت نموده و فقط لحظه آخرین دفعه ترک سیستم را ثبت نموده است یعنی اگر ساعت 8 وارد سیستم شده اید و در این امتحان سیستم ده دفعه شما را خارج نموده و دوباره برگشته اید به سیستم و دفعه آخر شما ساعت 9:40 از سیستم خارج شده اید سیستم ورود شما را 8 ثبت نموده و خروج پایانی را 9:45 دقیقه

 

دانشجویانی که به نمره اعتراض دارند سریعا از طریق واتساپ اعلام نمایند تا از آنها امتحان شفاهی اخذ شود و هر نمره ای که از امتحان شفاهی می گیرند دقیقاً آن را برایشان ثبت خواهم نمود حتی اگر صفر بگیرند.

خودتان قضاوت کنید دانشجوی ردیف اول در عرض دو دقیقه که در سیستم اورسان بوده از 12 نمره 10 گرفته اما دانشجوی دوم در عرض به مدت یک ساعت و 42 دقیقه تونسته است از 12 تنها نمره 3 بگیرد!!!!!!!!!!!! ضمناً دانشجوی اول به زمین و زمان و ائمه معصومین هم قسم می خورد که خودش جواب ها رو نوشته و تقلب نکرده و حتی می گوید منو دیدی تو گروه تقلبی کنم!!!!!!!! مطمئن باشید این دانشجو از 20 حداکثر نمره 13 بهش اختصاص داده می شود و دانشجوی دومی 10 می گیرد

در صورت اعتراض دانشجوی اول می تواند امتحان شفاهی آنلاین تصویری بدهد کسی که در دو دقیقه بتوانند جواب سوالات را بدهد می تواند مثل بلبل به صورت شفاهی جواب بدهد!!!!!!!!!
کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 162
  • 0